Gdzie robimy różnicę?

1

Specjalizujemy się w temacie
wystąpień publicznych
i komunikacji online

Mamy 16 lat doświadczeń w rozwijaniu umiejętności wystąpień – wiemy na ten temat prawie wszystko.

Świadomie wybraliśmy ten jeden obszar i koncentrujemy na nim całą swoją energię. Wybraliśmy go z pasji, doświadczenia i przyjemności, jaką nam daje.

W tym wyborze pozostajemy konsekwentni. Większość z nas ma na koncie kilkaset dni szkoleniowych z zakresu wystąpień biznesowych. To ogromne doświadczenie daje nam pewność, że o prezentacji wiemy prawie wszystko

2

Przemyślane procesy
rozwojowe, a nie
jednorazowe szkolenia

Działania rozwojowe projektujemy tak, by uczestnik miał wielokrotnie kontakt z trenerem i w długofalowym procesie mógł się doskonalić. Lepiej kilka spotkań krótszych niż jedno długie.

Skupiając się na realizacji Waszej potrzeby biznesowej proponujemy szkolenia obejmujące komplementarne kompetencje potrzebne Twoim Pracownikom

Mają one różną formę (szkolenia stacjonarne, online, kursy wideo) i są tak zorganizowane, by jak najmniej „wyciągać” uczestnika z pracy.

3

Autorskie metodologie
Nasze doświadczenia
z nowoczesnymi trendami

Nasze bogate doświadczenia łączymy z tym, co w świetnie komunikacji i prezentacji jest aktualnie na topie i czego oczekuje rynek.

Ciągle też udoskonalamy nasze metodologie, by Wasza praca była łatwiejsza i szybsza.

QFS – strategia szybkiego przygotowanie wystąpienia;
AITB – Aktren Influence Technics Box – metody ekologicznej perswazji opartej o
wzajemny szacunek;
APSM (Aktren Presentation Skills Model) – kwestionariusz kompetencji
autoprezentacyjnych

4

Natychmiastowa
i trwała zmiana

Im szybciej uczestnik nabywa nowe umiejętności, tym chętniej, częściej i z większą łatwością będzie je wykorzystywał w przyszłości , a zatem efekt szkoleniowy będzie większy.

Programy szkoleniowe oraz sposób prowadzenia zajęć projektujemy tak, by uczestnik był w stanie zastosować w pracy nowe kompetencje już następnego dnia. Jak również by sam mógł zaobserwować faktyczną zmianę w swoich zachowaniu. To wpływa na jego postawę, która przekłada się na trwałą zmianę.

5

Zrozumienie Twoich potrzeb biznesowych jest kluczowe

Za intencją realizacji szkolenia kryje się zawsze głębszy – ważniejszy cel biznesowy. Na początku musimy odkryć i doskonale zrozumieć, jaki efekt dla swojej organizacji chcesz osiągnąć naszymi 5 wspólnymi działaniami? Jest to absolutnie kluczowe dla sukcesu tych działań.

Przygotowanie do realizacji procesów szkoleniowych

Wnikliwie badamy Twoje wyzwania, by doskonale je zrozumieć

Wnikliwie badamy jakie zmiany na poziomie zachowań i postaw chcesz osiągnąć i jaki wpływ chcesz uzyskać tymi zmianami na swoją organizację.

Dopasowujemy najlepszego trenera do realizacji projektu

Spośród naszych ekspertów wybieramy tego, który ma najlepiej zna branżę oraz ma największe doświadczenie w prowadzeniu podobnych projektów

Uczymy się Twojego języka, tworzymy adekwatne rozwiązania

Poznajemy specyfikę Twojej Firmy i produktów (prezentacje PP itd.) Opracowujemy proces rozwoju dopasowany do Twoich celów

Budujemy relację z uczestnikami jeszcze przed szkoleniem

Trener rozmawia z uczestnikami przed szkoleniem. W ten sposób buduje z nimi relację, poznaje indywidualne potrzeby i oczekiwania, jest lepiej przygotowany do prowadzenia zajęć.

6

Jesteśmy stali w uczuciach –
interesuje nas długofalowa
współpraca

Jeśli ktoś zrealizuje z nami projekt najczęściej zostaje już z nami na wiele lat. Wynika to z tego, że działom HR dajemy poczucie bezpieczeństwa i pewność, że projekty zakończą się sukcesem: nastąpi realna zmiana, uczestnicy będą zadowoleni i naprawdę będzie czym się pochwalić przełożonemu.

7

Uczymy tego, co sami
odkryliśmy, sprawdziliśmy
i mamy dowody, że działa.

Wciąż poszukujemy inspiracji, podpatrujemy wielkich mówców i korzystamy z ich mistrzostwa. Ale największą moc i pewność siebie zyskujemy, kiedy sami odkrywamy prawa rządzące komunikacją biznesową, nazywamy je i powołujemy do życia w Waszych wystąpieniach. Jakże ekscytujące to jest!

Każdy Twój projekt
to dla nas ekscytująca podróż!

Zadzwoń na 791 633 606
powiedz kiedy i gdzie ruszamy?