string(2) "on"
Zapisz się
na szkolenie

Szukane słowo...

Jak przygotować slajdy w Power Point, by prezentacja biznesowa była atrakcyjna? [VIDEO]

Witajcie. W dzisiejszym artykule chciałbym pokazać Wam jak można zamienić listę punktowaną w prezentacji Power Point na ciekawy, estetyczny i przede wszystkim perswazyjny slajd, który trafi do naszych odbiorców. Prawdą jest, że listy punktowane na naszych slajdach są jednym z największych błędów, które możemy popełnić tworząc prezentację biznesową. Nie są ani czytelne, ani ładne. A co jeszcze gorsza, odciągają uwagę naszych słuchaczy od tego, co mówimy na dobre kilkanaście sekund. Oczywiście zakładając, że zechcą oni wytężać swój wzrok, by odczytać kilkanaście wypunktowanych zdań.

Pamiętajmy, że dobra prezentacja to taka, która jest uzupełnieniem tego, co mówimy do odbiorców. Profesjonalnie przygotowane slajdy mają nas wspomagać, a nie przedstawiać za nas całą treść wystąpienia.

W filmie pokażę Wam jak krok po kroku stworzyć dobry slajd. Dobry, czyli taki który jest przejrzysty, przekłuwa uwagę słuchaczy oraz ma wartości estetyczne. No i oczywiście merytorycznie uzupełnia nasze wystąpienie (ale go nie zastępuje). Wskażę Wam na jakie narzędzia warto zwrócić uwagę podczas tworzenia slajdów, podpowiem także jak tworzyć prezentacje szybko, a dobrze. Przedstawię Wam też kilka ciekawych możliwości tego programu. Na filmie pracuję z najnowszą wersją Power Pointa, ale wszystkie moje działa można odnieść również do starszych wersji. Jeśli jednak mielibyście jakiekolwiek problemy czy pytania techniczne, piszcie w komentarzach. Postaram się Wam pomóc.

Jeśli w pracy często musicie tworzyć prezentacje multimedialne i chcielibyście popracować nieco nad swoim warsztatem, by wyglądały o wiele lepiej to zapraszam Was serdecznie na szkolenie otarte, które odbędzie się 6. marca w Warszawie. Link do zapisów znajduje się pod filmem na YouTube.

Podobne wpisy:

Podziej się swoją opinią:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.