string(2) "on"
Zapisz się
na szkolenie

Szukane słowo...

Odczaruj swoje prezentacje w Power Pointcie – zaproszenie na szkolenie [VIDEO]

Czy są wśród Was tacy, dla których tworzenie prezentacji w Power Pointcie są zmorą codzienności? Jeśli w swojej pracy codziennie lub prawie codziennie musicie tworzyć slajdy, ale robicie to bez zaangażowania i przyjemności, to zapewne są one niezbyt estetyczne. Dodatkowo wykonanie ich zabiera Wam sporo cennego czasu. Właśnie do takich osób skierowane jest szkolenie „Triki i myki w Power Pointcie – jak błyskawicznie tworzyć estetyczne i perswazyjne slajdy”, które będę miał przyjemność dla Was poprowadzić.

O czym będziemy mówić na szkoleniu?

O tym jak przyspieszyć pracę w programie Power Point. Przejrzymy najważniejsze funkcje tego programu i pokażę Wam też jak używać skróty klawiszowe, by usprawnić pracę z programem i sprawić, by stała się dla Was przyjemnością.

Oprócz spraw czysto technicznych, zajmiemy się także estetyką slajdów. Dowiecie się jak skonstruować slajdy, by wyróżnić Wasz produkt czy ideę, z którą chcecie dotrzeć do klienta. Jeśli miewacie czasem problemy z estetycznym łączeniem zdjęć z tekstem, to szkolenie również dla Was. Co ważne, raz na zawsze rozprawimy się z nieciekawymi listami punktowanymi i w ich miejsce stworzymy interesujące grafiki z użyciem smartartów!

Co jeszcze w planie naszych warsztatów?

Powiem Wam jak przedstawiać dane w estetyczny i zrozumiały dla odbiorców sposób. Od dziś nie będziecie zarzucać słuchaczy suchymi i nudnymi liczbami, lecz w perswazyjny sposób przekonacie ich do swojego produktu właśnie dzięki przekonującej prezentacji. A jako wisienkę na torcie dorzucę informacje jak w prezentacjach biznesowych wykorzystać data storytelling.

Mam nadzieję, że zachęciłem Was do wzięcia udziału w szkoleniu. Zapraszam serdecznie!

Podobne wpisy:

Podziej się swoją opinią:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.