fbpx
string(2) "on"
Zapisz się
na szkolenie

Szukane słowo...

Dla kogo pracowaliśmy:

Zobacz co o nas mówią

zdjecie-k-bogdanowicz

Katarzyna Bogdanowicz

HR Manager, Parker Hannifin Europe Shared Service Centre

„Dzięki programowi szkoleniowemu firmy Aktren, jakość prezentacji naszych pracowników podniosła się, a ich poziom stresu, związany z wystąpieniami publicznymi znacznie się obniżył. To niesamowite, że osoby które do tej pory nie lubiły prezentacji, uciekały od nich, teraz śmiało stoją przed grupą.”

Agnieszka Politańska

Dyrektor Personalny, Członek Zarządu ASTOR

„Współpracujemy z firmą AKTREN od kilku lat, w zakresie rozwijania kompetencji prezentacyjnych naszych pracowników, zwłaszcza inżynierów sprzedaży i menedżerów. Najczęściej wskazywanymi atutami szkoleń są: warsztatowy, praktyczny charakter, możliwość oswojenia się z kamerą,  cenny feedback otrzymywany na bieżąco od prowadzących i współuczestników. Najcenniejszą jednak umiejętnością zdobytą po szkoleniu jest świadomość i umiejętność „prezentacji sobą”, z wykorzystaniem mowy ciała, technik aktorskich i wywierania wpływu.”

daniel-urban-sente

Daniel Urban

Prezes Zarządu, Sente Systemy Informatyczne sp. z o.o.

„Wspólnie z Michałem Taranem pracowaliśmy nad technikami prezentacji w ramach organizowanej przez nas Akademii Prezentacji. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z tego w jaki sposób Michał pokazał nam techniki aktorskie / sceniczne i bardzo polecam współpracę z nim w tym zakresie.”

edyta-clapka-specjalista-ds-personalnych-bcc-m

Edyta Cłapka

Specjalista ds. personalnych, Business Consulting Center sp. z o.o.

„Reprezentują najwyższy poziom w swojej dziedzinie. Są uosobieniem tego czego uczą. Rozumieją specyfikę naszych prezentacji i wyzwania jakie stoją przed naszymi pracownikami.”